להברקת הבית חייגו עכשיו

072-3317149

אודות

Young girl is holding cleaning product, gloves and rags in the basin on white background
people-taking-care-office-cleaning

שירות מהיר, ידידותי

חברת הניקיון שלנו, “ספיר פוליש”, היא המומחית המובילה בתחום שירותי הניקיון לדירות חדשות ולדירות לאחר שיפוץ. עם שנות נסיון רבות בתחום, אנו מתמחים בהבאת ברק ונקיון לדירות שמתמודדות עם פרויקטים של שיפוץ או תחזוקה, וגם לדירות חדשות שמחכות להתנייד אליהן בהקדם.

החזון של החברה

מטרתנו העיקרית היא לספק ללקוחותינו שירותי ניקיון חדירים, איכותיים ומקצועיים. אנו מכירים את האתגרים הכרוכים בניקיון של דירות לאחר שיפוץ, כשאבק וכימיקלים יכולים להשאיר אחריהם את עקבות העבודה. כמו כן, אנחנו מבינים את החשיבות של התחזוקה והניקיון בדירות חדשות על מנת להבטיח ללקוחותינו את הגעתם לבית חדש בברק וברוגע.

שירותינו כוללים שימור ושחזור של הברק המקורי של הדירה, הסרת אבק, ניקיון חשוב והתמקדות בפרטים הקטנים. אנו משתמשים בחומרים איכותיים וכלי עבודה מתקדמים על מנת לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר. הצוות שלנו מורכב ממומחים בתחום שירותי הניקיון, ואנחנו מחויבים לעבוד עם אמינות, דיוק ומהירות.

חברת ניקיון מובילה המתמחה בניקיון דירות חדשות

חברתנו היא חברת ניקיון מובילה המתמחה בניקיון דירות חדשות ודירות לאחר שיפוץ. עם שנות נסיון רבות בתחום, אנו נותנים מענה מקצועי ואיכותי ללקוחותינו בכל שלב של התהליך הניקיון.

בחברתנו, אנו מתמחים בביצוע ניקיון מדויק ומקיף לדירות חדשות שממתינות לאיכוס או למשפחה חדשה לצאת לדרכים. הניקיון שלנו כולל הסרת כלום ואבק, ניקיון שטחים ופינות קשות לגישה, והסרת עקבות עיבוי. אנו דואגים שכל פרט יהיה מוקפד, ושהדירה תהיה במצב מושלם לקראת האיכלוס.

A man cleaning staircase handrail in gloves . coronavirus
roommates-cleaning-home-together

קצרים בזמן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם