להברקת הבית חייגו עכשיו

072-3317149

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

שיפוץ בית הוא תהליך מרגש, אך גם מעייף ומלכלך. לאחר שהשיפוץ מסתיים, חשוב לבצע ניקיון יסודי של הבית, כדי להסיר את כל הלכלוך והאבק שנוצרו במהלך העבודה.
ניקיון בתים אחרי שיפוץ היא משימה לא פשוטה, ויכולה לקחת הרבה זמן וכוח. אם אתם לא בטוחים שאתם מסוגלים לבצע את הניקיון בעצמכם, מומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית.

 

פוליש לניקיון דירה לאחר שיפוץ

פוליש הוא תהליך של הברקת פני שטח באמצעות שימוש בכימיקלים ומכשור מיוחדים. הוא משמש לעתים קרובות לניקיון דירות לאחר שיפוץ, מכיוון שהוא יכול לעזור להסיר כתמים קשים, לשחזר את הברק המקורי של הרצפה ולשפר את המראה הכללי של הדירה.

ישנם שני סוגים עיקריים של פוליש: פוליש קריסטל ופוליש ווקס. פוליש קריסטל הוא סוג הפוליש החזק והעמיד ביותר, והוא משמש לרוב למרצפות שיש. פוליש ווקס הוא סוג פוליש פחות עמיד, אך הוא זול יותר וקל יותר לשימוש.

הנה כמה מהיתרונות של שימוש בפוליש לניקיון דירה לאחר שיפוץ:

 • מסיר כתמים קשים: פוליש לרצפה יכול לעזור להסיר כתמים קשים, כגון כתמי צבע, כתמי סיוד וכתמי טיח.
 • משחזר את הברק המקורי של הרצפה: פוליש יכול לעזור לשחזר את הברק המקורי של הרצפה, מה שיכול לגרום לדירה להיראות חדשה ונקייה יותר.
 • משפר את המראה הכללי של הדירה: פוליש יכול לעזור לשפר את המראה הכללי של הדירה, מה שיכול להפוך אותה לנעימה יותר למגורים.

קנבס ניקיון דירה לאחר שיפוץ

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מחיר

ניקיון דירה אחרי שיפוץ הוא עבודה מורכבת הדורשת ידע וניסיון. השיפוץ עלול להשאיר אחריו לכלוך רב, כולל אבק, פסולת בניין, כתמים ושריטות. לכן, חשוב להזמין חברה מקצועית לניקיון דירה אחרי שיפוץ, אשר תוכל להבטיח ניקיון יסודי ויעיל.

מחיר ניקיון דירה אחרי שיפוץ מושפע ממספר גורמים, ביניהם:

 • גודל הדירה: ככל שהדירה גדולה יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
 • סוג השיפוץ: שיפוץ גדול ומורכב יותר, ידרוש זמן רב יותר לניקיון ויעלה יותר.
 • רמת הניקיון הנדרשת: ניתן להזמין ניקיון רגיל או ניקיון יסודי יותר, הכולל גם פוליש.

בפוליש ספיר תקבלו ניקוי דירה לאחר שיפוץ במחיר של החל מ-399 ש”ח.

פוליש לפני ואחרי

פוליש אחריפוליש לפני

 

למה כדאי לבחור בנו?

 • שירות מקצועי
 • מחיר משתלם
 • מכשור מתקדם
 • מעל ל-24 שנות ניסיון

טיפים נוספים לניקיון דירה אחרי שיפוץ

 • אם יש לכם זמן, מומלץ להתחיל לנקות את הבית כמה ימים לפני שהשיפוץ מסתיים. כך, יהיה לכם מספיק זמן לנקות את הבית ביסודיות, לפני שאתם נכנסים לגור בו.
 • אם אתם נאלצים לנקות את הבית מיד לאחר שהשיפוץ מסתיים, מומלץ להשתמש במאווררים או במזגן כדי לזרז את תהליך הייבוש.
 • אם אתם נתקלים בלכלוך או אבק מיוחדים,שאין בידכם הכלים להתמודד איתם. מומלץ להתייעץ עם חברת ניקיון מקצועית לצורך עזרה בנושא זה על מנת לסיים את האירוע במהירות ויעילות ובמינימום נזק.

ניקיון אחרי שיפוץ יכול להיות משימה מתישה ומסובכת, אך הוא חיוני כדי להבטיח שתוכלו ליהנות מהבית החדש שלכם בראש שקט. על ידי שימוש במידע ובטיפים שסקרנו במאמר זה, תוכלו לבצע את הניקיון ביסודיות וביעילות.

ניקיון דירה

יתרונות של ניקיון דירה אחרי שיפוץ בצורה מקצועית

תרון ניקיון דירה אחרי שיפוץ – מקצועי ניקיון דירה אחרי שיפוץ – לא מקצועי
מקצועיות צוות ניקיון מקצועי בעל ניסיון וידע בתחום ניקיון דירות לאחר שיפוץ, שיודעים להשתמש בחומרי ניקיון ומכשור מתאימים להסרת לכלוך ושאריות שיפוץ. ייתכן שהניקיון יבוצע על ידי עוזרות בית או עובדים לא מקצועיים, ללא ידע וניסיון בתחום.
יעילות צוות ניקיון מקצועי יוכל לנקות את הדירה במהירות וביעילות, תוך שימוש בטכניקות ניקיון מתקדמות. הניקיון עשוי לקחת זמן רב יותר, וייתכן שהתוצאה לא תהיה מושלמת.
איכות ניקיון מקצועי יבטיח שהדירה תהיה נקייה לחלוטין, ללא כתמים, אבק או שאריות שיפוץ. ייתכן שנותרו כתמים או שאריות שיפוץ שלא הוסרו.
אחריות חברות ניקיון מקצועיות נותנות בדרך כלל אחריות על עבודתן. אין אחריות על עבודת ניקיון לא מקצועית.
עלות עלות ניקיון מקצועי עשוי להיות גבוה יותר מאשר ניקיון לא מקצועי. עלות ניקיון לא מקצועי עשוי להיות נמוך יותר מאשר ניקיון מקצועי, אך האיכות והיעילות עשויים להיות נמוכים יותר.

סיכום

חברת ניקיון מקצועית, כמו פוליש ספיר, יכולה לעזור לכם לבצע ניקיון יסודי ואיכותי של הבית שלכם לאחר שיפוץ. חברות ניקיון מקצועיות משתמשות במוצרים וחומרי ניקוי מיוחדים, ועובדים עם ציוד ומכשירים מתקדמים המאפשרים להם לסיים את העבודה במינימום זמן ומקסימום יעילות.

בנוסף, חברות ניקיון מקצועיות מציעות שירותי ניקיון לכל סוגי הלכלוך והאבק, גם ללכלוך מיוחד שנוצר במהלך שיפוץ וכזה שקשה מאוד להסירו ולעיתים אף נראה שזה כמעט לא אפשרי.

אם אתם לא בטוחים שאתם מסוגלים לבצע את הניקיון בעצמכם, מומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית. חברות ניקיון מקצועיות מציעות שירותים יעילים ואיכותיים, שיסייעו לכם ליהנות מהבית החדש שלכם במהירות, בבטיחות המרבית ובמאמץ הנמוך ביותר.

אם אתם מעוניינים לקבל עבור שירותי ניקיון אחרי שיפוץ במחיר אטרקטיבי במיוחד חייגו למספר >> 072-3317149

ניקיון דירה אחרי שיפוץ

שתפו את הפסט

אולי יעניין אותך גם

תוכן עניינים