להברקת הבית חייגו עכשיו

072-3317149

ניקיון משרדים

משרדי החברה מהווים את הלב הפועם שלה, ולכן הניקיון שלהם חשוב ביותר, הן עבור עובדי החברה והן עבור לקוחות הפוטנציאליים. ניקיון משרדים לא מהווה תהליך לוגיסטי בלבד, אלא גורם מרכזי בהצלחתה העסקית של החברה. משרד נקיים נחשבים למזמינים יותר עבור עובדים ולקוחות איכותיים. השקעה בנראות המשרד הינה השקעה לטווח ארוך, והיא בעלת השפעה רבה על הרושם הראשוני של החברה כולה. מעבר להשפעה זו, משפיעה הנראות גם על איכות עבודתם של עובדי החברה

מה מציע שירות ניקיון משרדים

שירות מסוג זה הינו שירות חיצוני, המאפשר למנהל החברה להבטיח את ניקיון המשרדים ללא העסקה של עובדים נוספים לשם כך. זהו שירות בלתי נפרד מתחום הניהול והתחזוקה של כל חברה. בצורה שכזו, יוכל המנהל לחסוך זמן ומשאבים יקרים, ולהשקיע אותם בתחומים קריטיים אחרים וכן במשימות עיקריות החשובות לו.

קנבס ניקיון משרדים

מחיר ניקיון משרדים

מחיר ניקיון משרדים מתחיל מ-60 ש”ח לשעה, המחיר מושפע ממספר גורמים, כגון:

  • גודל המשרד: משרדים גדולים יותר דורשים יותר זמן וכוח אדם לניקיון, ולכן המחיר שלהם יהיה גבוה יותר.
  • תדירות הניקיון: ניקיון יומיומי יהיה יקר יותר מניקיון שבועי או דו-שבועי.
  • רמת הניקיון הנדרשת: אם אתם מעוניינים בניקיון יסודי יותר, המחיר יהיה גבוה יותר.

ניקיון סוגי משרדים שונים

משרד חדש

שירות הניקיון משתנה בהתאם לצורך ולסוג המשרד. בעת מעבר למשרד חדש, ההתמקדות תהיה בעיקר בפינוי פסולת או שאריות בנייה, וכן, בהענקת פתיחה חדשה ונקייה למקום העבודה החדש. כאן נתמקד ביצירת הרושם הראשוני הטוב ביותר, והפיכת המשרד למוכן לשימוש

משרד קיים

כאשר אנו מעוניינים לנקות משרד קיים, יש צורך בתחזוקה שוטפת ובניקיון יומיומי ומפורט יותר, על מנת להפוך את יום העבודה של העובדים לנעים ומזמין. כאן נתמקד בעיקר בפינוי אשפה, ניקוי רצפות, ניקוי עובש ,שטיפת אזורים כלכליים ואזורים פרטיים כגון המטבחון וחדרי השירותים.

בחורה מנקה משרד

פוליש למשרד לאחר עבודות שיפוץ

גם עבודות שיפוץ במשרד יכולות להותיר אחריהן לכלוך רב: שאריות אבק, שאריות צבע או פסולת. קבלן השיפוצים לא מחויב בניקיון לאחר השיפוץ, וגם עובדי החברה אינם מיועדים לעבודה מסוג זה. לכן, הצורך בשירות ניקיון עבור המשרד חשוב בהחלט.
אחד מן השירותים המוצעים על ידי חברות ניקיון הינו פוליש. פוליש לרצפה מסייע בחידוש מראה רצפת המשרד, כאשר זו יכולה להיות מעוצבת בדרכים שונות, החל מרצפת פרקט וכלה בשטיח קיר. מכונת הפוליש פועלת בצורה סיבובית, ומותירה ברצפה ברק הנותר לאורך זמן.

כיצד לבחור חברת ניקיון למשרד

הנה מספר פקמטרים שכדאי לכם לבחון בעת בחירת חברת ניקיון:

  • סוג החומרים – חשוב להתעניין בסוג חומרי הניקוי בהם משתמשת חברת הניקיון. האם מדובר על חומרים איכותיים? האם מדובר על חומרים אשר פוגעים באיכות הסביבה או באוויר? האם אלו הם חומרים שיחזיקו לאורך זמן?
  •  ביקורות וחוות דעת – יש לבחון את הביקורות והלקוחות הנוכחיים של חברת הניקיון, על מנת לוודא את שביעות רצונ ם מן השירות.
  •  אמינות – יש לבחון את אמינות החברה, וכן את היחס האישי והזמינות שהיא מעניקה לכם כלקוחותיה.
  •  התאמה אישית – כדאי לבחור בחברת ניקיון שתכיר את צרכי המשרד ותמצא עבורו פתרונות מותאמים.
  •  מחיר ותמורה – לא תמיד נבחר במחיר הנמוך ביותר. יש לשקול כנגד המחיר גם את איכות השירות.
  •  ירידה לפרטים – ניקיון מושתת על הפרטים הקטנים. יש לבדוק כי חברת הניקיון כוללת את כלל הפרטים הקטנים במשימת ניקיון המשרדים

ההבדל בין ניקוי משרדים מקצועי ללא מקצועי

מאפיין ניקוי משרדים מקצועי ניקוי משרדים לא מקצועי
יעילות עובדי ניקיון מקצועיים הם בעלי ניסיון וידע רב בניקיון משרדים. הם יודעים כיצד לנקות את כל האזורים במשרד בצורה יעילה ויסודית. עובדי ניקיון לא מקצועיים עשויים לא להיות בעלי הניסיון והידע הדרושים לניקוי משרדים באופן יעיל ויסודי.
איכות עובדי ניקיון מקצועיים משתמשים בחומרי ניקוי איכותיים ובציוד מתקדם. הם יספקו לכם משרד נקי ומבריק. עובדי ניקיון לא מקצועיים עשויים להשתמש בחומרי ניקוי זולים או לא איכותיים. הם גם עשויים לא להשתמש בציוד מתאים, מה שעלול לפגוע באיכות הניקיון.
זמינות חברות ניקיון מקצועיות מציעות מגוון רחב של שירותים, כולל ניקיון שוטף, ניקיון חד פעמי וניקיון מיוחד. הן יכולות להתאים את שירותי הניקיון לצרכים שלכם. עובדי ניקיון לא מקצועיים עשויים להיות זמינים רק לזמנים מוגבלים, או שהם עשויים לא להיות מסוגלים להתאים את שירותי הניקיון לצרכים שלכם.
עלות עלות ניקוי משרדים מקצועי תשתנה בהתאם לגודל המשרד, תדירות הניקיון והשירותים הספציפיים שאתם צריכים. עלות ניקוי משרדים לא מקצועי תהיה בדרך כלל נמוכה יותר מאשר עלות ניקוי משרדים מקצועי. עם זאת, חשוב לזכור שהמחיר הנמוך עלול להסתכם בעלויות גבוהות יותר בטווח הארוך, אם הניקיון אינו יעיל או איכותי.

לסיכום

לסיכום, בחירה בחברת ניקיון משרדים הינה החלטה חשובה בעלת השפעה על עתיד החברה שלכם. מדובר על החלטה משמעותית, ויש להקדיש עבורה זמן ומשאבים, על מנת למצוא את השירות הנכון והמתאים ביותר עבור החברה שלכם. סוג הניקיון והצרכים משתנים בהתאם למצב המשרד ולסוגו. ישנם מספר פרמטרים שיש לשקול טרם בחירה בחברת ניקיון כזו או אחרת. זכרו כי נראות המשרד היא בעלת השפעה פנימית וחיצונית מכרעת על החברה שלכם, והחלו בחיפוש חברת ניקיון מקצועית עוד היום!

להזמנת שירותי ניקיון משרדים בספיר פוליש חייגו >> 072-3317149

ניקיון משרד

שתפו את הפסט

אולי יעניין אותך גם

תוכן עניינים